Producenci
Czas realizacji zamówienia

Realizacja

Za początek terminu realizacji zamówienia uznaje się wysłanie wiadomości e-mail z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji. Następuje to po otrzymaniu kompletu informacji dotyczących zamówienia.

W przypadku nie uregulowania płatności w terminie dłuższym niż 7 dni od złożenia zamówienia może ono zostać anulowane w systemie zamówień Wallandart.pl.

 

Dostawa

1) Koszty przesyłki obliczane są za każdy zamówiony wyrób zgodnie z kalkulatorem cen umieszczonym w formularzu zamówień serwisu Wallandart.pl. Podane stawki dotyczą wysyłki na terytorium Polski.

2) Wszelkie zamówienia z dostawą poza granice Polski muszą być każdorazowo indywidualnie ustalone ze Sprzedającym.

3) Paczki wysyłane są za pośrednictwem Poczty polskiej, InPost lub firmy kurierskiej.

4) Możliwy jest odbiór osobisty towarów w siedzibie Sprzedającego - Nabywca nie ponosi dodatkowych kosztów za dostawę i dokonuje płatności w kwocie pomniejszonej o koszt dostawy. Nabywca powinien poinformować Sprzedającego o chęci odbioru osobistego.

5) Przewidywany czas realizacji zamówień to przedział pomiędzy 5-10 dni roboczych, liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

6) Jeżeli dostarczone towary posiadają widoczne uszkodzenia i istnieje uzasadnione przypuszczenie, że wyrób został uszkodzony należy ten fakt zgłosić spedytorowi/przewoźnikowi w trakcie dostawy. W uzasadnionych przypadkach należy odmówić przyjęcia takiej przesyłki oraz niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl