Kiedy po raz pierwszy wzięłam do rąk dzianinę lnianą, od razu wiedziałam, że jej przeznaczeniem jest otulanie. Zachwyciła mnie jej faktura i miękkość. Uznałam ją od razu za wyjątkowy produkt w ofercie DeLen.
Za każdym razem, gdy kończę szycie narzuty lnianej odczuwam radość, ponieważ mam pewność, że będzie ona ulubionym otulaczem osoby, do której trafi.

Narzuta z dzianiny lnianej to czysta, naturalna przyjemność!

Narzuta “naturalna przyjemność”
140 x 200 cm – o zwartym splocie, miękka, ciężka i mięsista – w cenie 199 zł


Koszt wysyłki:
Paczkomat – 13 zł
Kurier – 16 zł

Narzuta wykonana jest z luźnej, lekkiej lub z grubej, “mięsistej” dzianiny lnianej, wykończona subtelną lamówką z kreszu lnianego. Pięknie się prezentuje w każdym wnętrzu, doda uroku, dostarczy ciepła i ukojenia, a dzięki temu, że jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku idealnie sprawdzi się do otulania zarówno w ciepłe jak i chłodne dni.

Skład: 100% polski len (dzianina lniana i lamówka z kreszu lnianego)
Kolor: naturalny len

Pielęgnacja:
Pierz narzutę w temperaturze 40oC. By zachować jej naturalny zgnieciony charakter możesz ją prać i suszyć skręconą. Nie wymaga prasowania.

Narzuta Delen posiada niezwykle korzystne dla zdrowia i ekologii atrybuty:
• Jest przewiewna i się nie elektryzuje.
• Dzięki właściwościom chłodzącym zapewnia uczucie komfortu przy wysokich temperaturach. Przy niskich zaś pozwala utrzymać stałą temperaturę ciała.
• Wykazuje działanie antyalergiczne i antybakteryjne.
• Charakteryzuje się niezwykle wysoką higroskopijnością (wchłanianie wilgoci).
• Jest wytrzymała i odporna na tarcie i rozciąganie.
• Całkowicie biodegradowalna.
• Bardzo miękka i przyjemna w dotyku.

By zapewnić maksymalny komfort stosuję starannie wyselekcjonowane dzianiny z uwzględnieniem wielu parametrów i z ogromnym naciskiem na ich przeznaczenie. Materiały używane do produkcji lnianej kolekcji DeLen pochodzą tylko od polskich producentów.

Zapraszam!
Ps. Pracuję zawodowo a len jest moją pasją pozaetatową, dlatego cierpliwe poczekaj na moją odpowiedź. Po skończeniu pracy się odezwę. Zapewniam Cię, ze warto, bo DeLen to produkty pochodzące z serducha. Powstały z czystej pasji i są wynikiem ogromnej miłości do niezwykłych właściwości przepięknego, naturalnego polskiego lnu.