Zawiodłam się na bawełnie na twarzy. Udusiłam, spociłam i zmęczyłam oddychaniem.

Dlatego pewnego kwietniowego popołudnia, z czysto osobistej potrzeby, powstały prototypy DeLen-owych masek rekreacyjnych, w których da się oddychać. Z miękkiego polskiego lnu.
Testowałam je intensywnie na sobie i członkach swojej rodziny podczas spacerów oraz wykonywania innych czynności dnia codziennego. Po analizie krytycznych uwag wprowadziłam modyfikacje kształtu maseczek tak by były wygodne i komfortowe w noszeniu, nie ciągnęły za uszy, nie przylegały ściśle do nosa i ust powodując efekt duszenia, minimalizowały parowanie okularów.

Jeżeli czujesz się zmęczony oddychaniem w bawełnie – zapraszam…


JAK ZAMÓWIĆ maseczki z lnu, w których da się oddychać?

Wykonuję krótkie, limitowane serie kolorystyczne dlatego spytaj o aktualnie dostępne kolory i rodzaje lnu.
Wyślij maila z zapytaniem sklep(małpa)wallandart.pl, lub wiadomość na fejsbookowy fanpejdż DeLen (kliknij i zamów).
Otrzymasz ode mnie (możliwie najszybciej jak się da) wiadomość oraz informację o dostępnych kolorach maseczek i planowanym terminie realizacji zamówienia.

Cena maseczki z lnu wynosi 20 zł
Koszt wysyłki:
Paczkomat – 13 zł
Kurier – 16 zł

Zapraszam!
Ps. Pracuję zawodowo a len jest moją pasją pozaetatową, dlatego cierpliwe poczekaj na moją odpowiedź. Po skończeniu pracy się odezwę. Zapewniam Cię, ze warto, bo DeLen to produkty pochodzące z serducha. Powstały z czystej pasji i są wynikiem ogromnej miłości do niezwykłych właściwości przepięknego, naturalnego polskiego lnu.

ZALETY maseczek rekreacyjnych DeLen

Każda maseczka DeLen ma przemyślany, anatomiczny kształt. Zasłania dokładnie usta i nos, nie ograniczając znacząco swobody oddychania, dzięki czemu świetnie spełnia swoja rolę podczas rekreacji. Cieszy się rosnącą popularnością wśród biegaczy, którzy polecają je sobie wzajemnie (z czego ogromnie się cieszę, ponieważ oznacza to, że świetnie spełnia swoje zadanie). Wydłużona wypustka na nos i głębokie wycięcia pod oczami minimalizują gromadzenie się pary na okularach, co potwierdzają okularnicy, śląc do mnie podziękowania za patent (ale to nie ja, tylko natura…). Wypuściłam kształt maseczki do przodu, tak by nie dotykała czubka nosa i ust. Osobiście daje mi to poczucie większej swobody. Stosuję miękkie i cienkie gumki, które zapewniają komfort użytkowania, bez wrażenia ciągnięcia za uszy.

Skład: 100% polski len,
Pielęgnacja:
Len lubi pranie – pierz w temperaturze 40o C.
Prasuj w temperaturze 200oC

W zakładce DeLen znajdziesz opis właściwości lnu oraz inne lniane produkty mojego autorstwa: ściereczki kuchenne, worki do przechowywania pieczywa, poszewki lniane oraz przecudne narzuty z lnianej dzianiny. Zapraszam…